pliki_pdf
Zobacz repertuar
Od:  kalendarz
do:  kalendarz
Dla spektaklu:

Repertuar do pobrania:
MAJ 2014 (MAJ 2014)
KWIECIEŃ 2014 (KWIECIEŃ 2014)
Repertuar

Wszystkie



2014-04-22 (wtorek)

Woyzeck
Georg Büchner
Reż. Mariusz Grzegorzek
Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

2014-04-23 (środa)

Woyzeck
Georg Büchner
Reż. Mariusz Grzegorzek
Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

2014-04-24 (czwartek)

Trylogia
wg Henryka Sienkiewicza
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Paw królowej
według powieści Doroty Masłowskiej
Reż. Paweł Świątek
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-04-25 (piątek)

Trylogia
wg Henryka Sienkiewicza
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Paw królowej
według powieści Doroty Masłowskiej
Reż. Paweł Świątek
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-04-26 (sobota)

Trylogia
wg Henryka Sienkiewicza
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Paw królowej
według powieści Doroty Masłowskiej
Reż. Paweł Świątek
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-04-27 (niedziela)

Trylogia
wg Henryka Sienkiewicza
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

2014-04-29 (wtorek)

Paw królowej
według powieści Doroty Masłowskiej
Reż. Paweł Świątek
Inna

Poznań
00:45

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-04-30 (środa)

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-01 (czwartek)

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

2014-05-02 (piątek)

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

2014-05-03 (sobota)

Paw królowej
według powieści Doroty Masłowskiej
Reż. Paweł Świątek
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-04 (niedziela)

Paw królowej
według powieści Doroty Masłowskiej
Reż. Paweł Świątek
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-06 (wtorek)

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

17:30

Bitwa Warszawska 1920
Paweł Demirski
Reż. Monika Strzępka
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-07 (środa)

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

17:30

Bitwa Warszawska 1920
Paweł Demirski
Reż. Monika Strzępka
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-08 (czwartek)

Rodzeństwo
Thomas Bernhard
Reż. Krystian Lupa
Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

18:00

Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-09 (piątek)

Rodzeństwo
Thomas Bernhard
Reż. Krystian Lupa
Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

18:00

Geniusz w golfie
Agnieszka Jakimiak
Reż. Weronika Szczawińska
DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-10 (sobota)

Rodzeństwo
Thomas Bernhard
Reż. Krystian Lupa
Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

18:00

2014-05-11 (niedziela)

Geniusz w golfie
Agnieszka Jakimiak
Reż. Weronika Szczawińska
DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-13 (wtorek)

Przemiana
wg Franza Kafki
Reż. Magdalena Miklasz
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-14 (środa)

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

Przemiana
wg Franza Kafki
Reż. Magdalena Miklasz
Nowa Scena
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-15 (czwartek)

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Do Damaszku
August Strindberg
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

STREFA BE
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-16 (piątek)

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

18:00

Do Damaszku
August Strindberg
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15

STREFA BE
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-17 (sobota)

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-18 (niedziela)

DS #SALA HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-20 (wtorek)

Do Damaszku
August Strindberg
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-21 (środa)

Do Damaszku
August Strindberg
Reż. Jan Klata
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-22 (czwartek)

2014-05-23 (piątek)

2014-05-24 (sobota)

Akropolis
wg Stanisława Wyspiańskiego
Reż. Łukasz Twarkowski
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-25 (niedziela)

Akropolis
wg Stanisława Wyspiańskiego
Reż. Łukasz Twarkowski
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-27 (wtorek)

Akropolis
wg Stanisława Wyspiańskiego
Reż. Łukasz Twarkowski
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

2014-05-28 (środa)

Akropolis
wg Stanisława Wyspiańskiego
Reż. Łukasz Twarkowski
Duża Scena #HELENA
ul. Jagiellońska 1

19:15

Kupiec Mikołaja Reja
projekt Michała Zadary
Reż. Michał Zadara
STREFA BE
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-29 (czwartek)

Kupiec Mikołaja Reja
projekt Michała Zadary
Reż. Michał Zadara
STREFA BE
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-30 (piątek)

Kupiec Mikołaja Reja
projekt Michała Zadary
Reż. Michał Zadara
STREFA BE
ul. Jagiellońska 1

19:30

2014-05-31 (sobota)

Edward II
Christopher Marlowe
Reż. Anna Augustynowicz
Scena Kameralna #KOLONIA
ul. Starowiślna 21

19:15


Bilety

Wybierz tytuł spektaklu:



cena biletu:

50 zł - normalny
30 zł - ulgowy



bilety ulgowe przysługują:
- emerytom, rencistom,
  inwalidom i ich opiekunom
- studentom, uczniom
- posiadaczom Kart Stałego Widza




newsletter

copyright 2010